NESNI O SVÉM ŽIVOTĚ, ŽIJ SVŮJ SEN

Říjen 2013

myšlenka

3. října 2013 v 18:14 CITÁTY
  • MYŠLENKA KTERÁ STOJÍ ZATO!
    Psycholožka procházela po místnosti, zatímco publiku přednášela o zvládání stresu. Když pozvedla sklenici s vodou, každý z přítomných očekával, že se zeptá "Je sklenice z poloviny prázdná nebo z poloviny plná?" Namísto toho se však pousmála a zeptala se lidí, kolik si myslí, že sklenice váží. Odhadů bylo mnoho. Ona však řekla: "Na skutečné hmotnosti nezáleží. Záleží na tom, jak dlouho sklenici držím. Pokud ji držím minutu, není to žádný problém. Když ji budu držet hodinu, bude mě bolet paže.
    Kdybych ji držela celý den, moje paže by se cítila paralyzovaná.
    Každopádně, sklenice je stále stejně těžká, ale čím déle ji držím, tím těžší se zdá." Pak pokračovala. "Stres a starosti jsou stejné jako tato sklenice. Myslete na ně chvíli a nic se nestane. Myslete na ně o něco déle a začnou vás zraňovat. A budete-li se jimi zabývat celý den, budete se cítit paralyzovaní - neschopní cokoli udělat." Je důležité nezapomínat své stresy uvolňovat. Každý večer, co nejdříve to půjde, odhoďte všechna svá břemena. Netahejte je s sebou celý večer až do nočního spánku. Nezapomeňte svou sklenici včas odložit.

  • (Zdroj: internet)


cíl

3. října 2013 v 18:11 CITÁTY
  • Cíle nedosahují ti, kteří se bojí odlepit od STARTOVNÍ ČÁRY. Zasedni do startovacích bloků, ihned VYSTARTUJ a BĚŽ AŽ DO CÍLE. Nečekej na výstřel, protože v závodě jménem ŽIVOT musí impuls vzejít od Tebe a ne od nikoho dalšího. Přece se nebudeš vymlouvat na to, že si nedosáhl svého CÍLE jen proto, že se někomu jinému porouchala startovací pistole :-)


Začni

3. října 2013 v 18:08 CITÁTY

Bojíš se s něčím novým ZAČÍT? Odkládáš něco na neurčito jen proto že se bojíš vypadat jako nešika a MYSLÍŠ si že to nezvládneš? Vzpomeň si, jak jsi se naučil chodit, jezdit na kole, plavat... Ani Tě nanapadlo pochybovat, prostě jsi to DĚLAL s dětským NADŠENÍM a CHUTÍ - a tak už NEPOCHYBUJ, ZAČNI a prostě to DĚLEJ. Za chvilku budeš i dnes pro Tebe těžké a nepředstavitelné věci dělat s lehkostí a naprostou samozřejmostí. DRŽÍME TI PALCE :-)
T-shock