NESNI O SVÉM ŽIVOTĚ, ŽIJ SVŮJ SEN

Únor 2012

TĚLESNÉ TRESTY

28. února 2012 v 19:34 Co mě zrovna napadá, trápí, těší......
Nedávno jsem byla na konferenci Evropa přátelská dětem, kde se jednalo o zákazech tělesných trestů. Strašně se mi líbilo, co tam říkali: že manželovi facku nedáte, ale dítěti ano. Ani v práci lidé neřeší konflikty tak, že si dají na zadek... A přitom děti jsou daleko křehčí a fyzicky náchylnější k úrazům, i jejich dušička je mnohem křehčí a náchylnější k trvalým poškozením. Říkali tam zajímavou věc - když dáte facku dospělému a on se s vámi soudí, tak pokuta je 100 tisíc korun. Násilí na ženách i na seniorech je zákonem zakázáno. Kdežto dětem dáváme na zadek, ani se nad tím nezamýšlíme...

ZDROJ:

ŽIVOT JAKO KLAVÍR

28. února 2012 v 17:11 CITÁTY

Život je jako klavír. Bílé klávesy jsou šťastné okamžiky a černé jsou ty smutné chvíle. Ale obě dvě klávesy jsou potřeba ke kvalitní hudbě!

│▌▌▌│▌▌│▌▌▌│▌▌│▌▌▌│▌▌│▌▌▌│▌▌│▌▌▌│▌▌│▌▌▌│▌▌│▌▌ └└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└└


život jako stavebnice

27. února 2012 v 19:02 CITÁTY
Život je jako stavebnice. Stačí odebrat jedinou kostku a všechnoo, co jsme stavěli se nám zhroutí! A až později pochopíme, že to zhroucení byla vlastně šance postavit něco ještě hezčí...

Dítě se ptá...

25. února 2012 v 19:55 CITÁTY
DÍTĚ SE NEPTÁ PROTO,ŽE BY NEVĚDĚLO A VĚDĚT CHTĚLO, DÍTĚ SE PTÁ PŘESTO, ŽE VÍ, ALE PROTO,ŽE CHCE UVÉST DO BĚHU MECHANISMUS ŘEČI.

recept na rok 2012

25. února 2012 v 11:16 CITÁTY
RECEPT NA ROK 2012


Vezmeme 12 měsíců, pořádně je očistíme od veškeré zlomyslnosti, chamtivosti a nenávist.
Každý měsíc rozdělíme střídavě na 29, 30 a 31 dílků, takže vystačí na celý rok.
Potom každý upravíme tak, že vezmeme 1 porci důvěry, 1 dávku poctivé práce, 2 dávky dobré nálady, přidáme 3 vrchovaté lžíce optimismu, čajovou lžičku snášenlivosti, zrnko taktu a špetku trpělivosti.
To vše promícháme a bohatě zalijeme láskou. Takto připravený pokrm zdobíme kytičkou pozornosti.
Podáváme s milým úsměvem a dobrým slovem.


(to jsem četla někde na FB a moc se mi to líbilo:-))T-shock