NESNI O SVÉM ŽIVOTĚ, ŽIJ SVŮJ SEN

Prokrastinace

15. června 2011 v 10:23 | Danča |  Co mě zrovna napadá, trápí, těší......
V hlavě mám tolik nápadů, hromadí se mi tam jak popsané papíry v odpadkovém koši. No jo, jenže když koš nevynesete, tak papíry prostě vypadají na zem, zabírají místo a nikdo z nich nemá žádný užitek. No a stejně tak je to teda i s těmi mými myšlenkami.
Už jsem maličko pokročila, svoje myšlenky jsem hodila na papír, takže se teď neválí v koši, ale válí se na několika malých papírcích na několika různých místech. Je to vůbec nějaký pokrok? Možná o píď jsem se hnula z místa, ale teď prostě stojím na jednom místě a ne a ne udělat další krok. Když už se chystám, že myšlenky proměním v činy, tak se téměř vždy najde nějaká důležitá činnost a když se nenajde, tak já si jí vymyslím sama.
Podle mě je to obyčejná lenost a špatná organizace času. Ale včera jsem se dívala na telku a tam jsem se dozvěděla, že pro tuhle obyčejnou lenost, existuje docela neobyčejný název -Prokrastinace. Slyšela jsem to slovo poprvé a tak jsem si ho napsala a dneska jsem se podívala na jeho význam a světe div se, tento termín není nic nového pod sluncem. No takže znám odborné pojmenování pro mé věčné odkládání činností, ale k čemu mi to je?
Prostě tady nepomůže nic jiného, než s tou leností pěkně zatočit a konečně začít myšlenky proměňovat v činy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaT-shock