NESNI O SVÉM ŽIVOTĚ, ŽIJ SVŮJ SEN

Květen 2011

Pohádky

31. května 2011 v 13:36 | Danča |  TÉMA TÝDNE

Pohádky-únik do jiného světa. V dětství nás do těchto míst doprovázeli princové na bílých koních, zakleté princezny, Hloupí Honzové, ….Dnes jsou to doktoři z Růžových zahrad, kteří jsou možná na Cestě domů,……..
Život je také pohádka, to jen my občas zvolíme cestu do pekla a pak potkáváme zlé skřítky a zlobry, dostáváme otrávená jablka……Pohádky jsou krásné a díky panu Troškovi jen tak u nás neskončí, jeho pohádky totiž pořád mají to hlavní - dobro vítězí nad zlem a láska překoná všechny nástrahy a nesnáze. Pryč s americkými a podobnými pohádkami plnými krve a násilí.

Proč....jak?

30. května 2011 v 9:35 CITÁTY

Jestliže nevíš PROČ děláš to, CO děláš,

zastaví Tě PRVNÍ PŘEKÁŽKA.

Umíš-li si ale na otázku PROČ odpovědět,

budeš schopný prakticky pokaždé odpovědět i na otázku JAK


www.tvujzivot.cz

Dospělí a čísla

27. května 2011 v 12:11 BAJKY A PŘÍBĚHY S POUČENÍM
Dospělý si potrpí na číslice. Když jim vypravujete o novém příteli, nikdy se vás nezeptají na věci podstatné. Nikdy vám neřeknou: "Jaký má hlas? Které jsou jeho oblíbené hry?" Místo toho se zeptají: "Jak je starý? Kolik má bratrů? Kolik váží? Kolik vydělává jeho otec?" Teprve potom myslí, že ho znají.


Zdroj:


TAK DNESKA JSEM ZJISTILA, ŽE JE TO UKÁZKA Z KNIHY - MALÝ PRINC :-)

Rozhodnutí

25. května 2011 v 10:36 CITÁTY

Když na zdi sedí tři kočky a dvě z nich se ROZHODNOU skočit dolů, kolik koček zůstane na zdi?

ODPOVĚĎ ZNÍ: Všechny tři

Neboť samo rozhodnutí skočit dolů nestačí. I pro většinu lidí je snadné rozhodnout se zlepšit si svůj život, ale KDYŽ PRO TO MAJÍ NĚCO UDĚLAT, odloží to na zítřek <R. L. Kiyosaki>

ROZHODNUTÍ je stav mysli podnícený SKUTEČNOU AKTIVITOU. Jenom dobrý nápad či skvělá MYŠLENKA NESTAČÍ...


Z Webu: http://tvujzivot.cz

Budoucnost

23. května 2011 v 10:16 | Danča |  TÉMA TÝDNE

Právě teď - v čase a okamžiku přítomném sedím u PC, mé myšlenky se zaobírají tématem budoucnost. Vidím ji velice jasně - jsem žena, která má po svém boku muže, se kterým žije společný život na velikém statku. Pobíhají zde naše děti, počítám, je jich tu 6 a 7 se zatím nosí u mě v bříšku. V okolí statku se nachází les, sedím se svým mužem u rybníka a chytáme ryby. Máme spoustu zvířat……takhle plánovat a snít mi nedělá problém. Vím, že mé představy se splní, chybí už jen krůček k naplnění tohoto snu. Místo po mém boku je zatím prázdné, můj muž je jistě na cestě, asi bloudí, …….. prosím poraďte mu ten správný směr a nějakou zkratku, ať je tu co nejdříve. Vyhlížím ho z okna……

Tvůj život

2. května 2011 v 13:00 CITÁTY

Představ si svou MYSL jako vodní hladinu. CHCEŠ-LI NĚCO změnit občas najdeš v sobě sílu a odvahu a hodíš do vody kámen.Klidná hladina se zvlní a za nějaký čas, vlny pokryjí větší a větší část.Pokud ale nehodíš do vody další kámen,vlny ustanou a je vše zas úplně stejné jako na začátku. ÚSPĚŠNÍ čeří vodu svými "KAMENY" neustále.
T-shock